Ocena strony 2

Oceny moderatora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Producent mebli

Nasza firma Biuro 2000 jest producentem mebli z Krakowa, wykonującym wyposażenie na zamówienie. Tworzymy sprzęty zarówno dla domu, jak i dla biura. Do przestrzeni mieszkalnych polecamy nasze kuchnie oraz szafy przesuwne, natomiast do przestrzeni firmowych zapewniamy kompleksowe wyposażenie, które spełni oczekiwania każdego z naszych Klientów. Wykorzystujemy najlepsze materiały, co pozwala nam na stworzenie wyposażenia trwałego, odpornego na wiele czynników, a także estetycznego. Przykładamy dużą wagę do funkcjonalności.

549
0
2
Spółki na sprzedaż Warszawa

Od wielu lat zajmujemy się analizami biznesowymi. Dostrzegamy, iż nawet sytuacje patowe stanowią okazję dla rozwoju i dokonania dynamicznej zmiany. To one pozwalają na ponowne odzyskanie wiatru w żaglach i sięgnięcie po kolejne sukcesy. Dlatego też wszystkich naszych klientów pragniemy zachęcić do przeanalizowania korzyści związanych z wystawieniem spółki na sprzedaż, lub też jej kupnem, które stanie się alternatywą dla zakładania zupełnie nowej działalności. Zadbamy, aby działania te zobowiązane były możliwie najmniejszymi kosztami.

263
0
3
Raport restrukturyzacja w Polsce 2021

Regulacje prawne dotyczące postępowania w przypadku ratowania zadłużonych przedsiębiorstw zmieniły się na korzyść dłużników i ich firm. W najnowszym raporcie znajdziecie informacje o tym, jak restrukturyzacja w Polsce w 2021 uległa poprawie, w jaki sposób zostały usprawnione procedury oraz skąd biorą się bariery finansowe i organizacyjne.

108
0
4
Obrzeża betonowe

Prezentowane rozwiązania wykorzystywane są do oddzielenia chodników czy też placów od trawników czy innych powierzchni. Obrzeża betonowe stosowane są zarówno na ulicach, ścieżkach, jak i w ogrodach. Oferujemy produkty o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne.

592
1
5
Producent poduszek

Zakład pierzarski Piórko - producent poduszek zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą pościeli i wyrobów z puchu i pierza. Zapraszamy na stronę internetową http://www.piorko.com/ oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Produkowane wyroby są znane i cenione przez odbiorców na terenie całego kraju.

451
1
6
Hotele Elbląg

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od tego kim jest i czym się zajmuje. Miasto postawiło na rozwój i widać tego efekty. Musisz tu przyjechać i na własnej skórze przekonać się, że warto, a czekają tutaj na Ciebie przyjaźni ludzie i tanie hotele. Elbląg potrafi łączyć nowoczesność z tradycjami. Osiąga wysokie wyniki w wielu dziedzinach i stawia sobie wysoko poprzeczkę.

441
0
© 2023 www.distrox.pl