Ocena strony 2

Oceny moderatora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Raport restrukturyzacja w Polsce 2017

Regulacje prawne dotyczące postępowania w przypadku ratowania zadłużonych przedsiębiorstw zmieniły się na korzyść dłużników i ich firm. W najnowszym raporcie znajdziecie informacje o tym, jak restrukturyzacja w Polsce w 2017 uległa poprawie, w jaki sposób zostały usprawnione procedury oraz skąd biorą się bariery finansowe i organizacyjne.

108
0
2
PIT przez Internet

Zapraszamy do pobrania darmowego i łatwego w obsłudze programu pozwalającego na rozliczenia PIT przez Internet. Rekomendacja wielu firm potwierdza jakość naszego oprogramowania do rozliczeń podatku online. Program jest w pełni darmowy, zapraszamy do pobrania z naszej strony internetowej i życzymy udanego wypełnienia formularza.

587
1
3
Wynajem lokali Warszawa

Dzięki swojemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjny wynajem lokali w Warszawie. Jego atrakcyjność polega nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale także na licznych udogodnieniach, świetnej lokalizacji i wsparciu przy wyborze lokum dla swojej firmy.

373
0
4
Obrzeża betonowe

Prezentowane rozwiązania wykorzystywane są do oddzielenia chodników czy też placów od trawników czy innych powierzchni. Obrzeża betonowe stosowane są zarówno na ulicach, ścieżkach, jak i w ogrodach. Oferujemy produkty o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne.

592
0
5
Płyty izolacyjne Kingspan

Wielowarstwowe płyty izolacyjne przygotowane przez przedsiębiorstwo Kingspan to rozwiązanie zyskujące coraz szersze grono zwolenników. Dzieje się tak z uwagi na doskonałe parametry cieplne tego typu płyt izolacyjnych a przy tym są to rozwiązania estetyczne i niezwykle trwałe. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty Kingspan.

269
0
6
Drzwi

Dostępne w naszym asortymencie drzwi to zarówno konstrukcje zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Są one wykonane z różnorodnych materiałów, które są solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, czy warunki pogodowe. Spełniają wszelkie wymagania techniczne i dodatkowo odznaczają się estetyczną stylistyką. Zapraszamy.

132
1
7
Producent poduszek

Zakład pierzarski Piórko - producent poduszek zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą pościeli i wyrobów z puchu i pierza. Zapraszamy na stronę internetową http://www.piorko.com/ oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Produkowane wyroby są znane i cenione przez odbiorców na terenie całego kraju.

451
0
8
Hotele Elbląg

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od tego kim jest i czym się zajmuje. Miasto postawiło na rozwój i widać tego efekty. Musisz tu przyjechać i na własnej skórze przekonać się, że warto, a czekają tutaj na Ciebie przyjaźni ludzie i tanie hotele. Elbląg potrafi łączyć nowoczesność z tradycjami. Osiąga wysokie wyniki w wielu dziedzinach i stawia sobie wysoko poprzeczkę.

441
0
9
Aparatura kontrolno-pomiarowa

Analizatory spalin najbardziej uznanych producentów charakteryzują się przy tym krótkim czasem nagrzewania i badania, możliwością uzyskiwania wydruków dzięki wmontowanej drukarce termicznej oraz możliwością wgrania wznowień oprogramowania za pośrednictwem zainstalowanego w urządzeniu napędu dyskietek. Poza analizatorami posiadamy również wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny, a także różnorodne odczynniki laboratoryjne do niemal wszystkich analizatorów dostępnych na polskim rynku. Aparatura kontrolno pomiarowa robi prawdziwą furorę.

132
0
10
Test pappa Warszawa

Niejedna klinika ginekologiczna w Warszawie oferuje test pappa. Wiele z nich posiada wyszkoloną kadrę, zawodowych i doświadczonych lekarzy. Test pappa w Warszawie wykonywany jest profesjonalnie w każdym gabinecie, dlatego warto właśnie tam zgłosić się w tym celu. Test pappa to istotne badanie, które należy przeprowadzić.

88
1
© 2018 www.distrox.pl