Ocena strony 2

Oceny moderatora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Adwokat

Mecenas Jacek Wyleżuch świadczy kompleksowe usługi prawne w swojej kancelarii adwokackiej znajdującej się na terenie Śląska. Adwokat przyjmuje sprawy związane z prawem cywilnym, pracy, rodzinnym, gospodarczym, a także karnym. W ramach swojej działalności oferuje porady, sporządzanie wzorów dokumentów, pisanie pism procesowych oraz reprezentowanie w sądzie.

70
0
2
Spółki na sprzedaż Warszawa

Od wielu lat zajmujemy się analizami biznesowymi. Dostrzegamy, iż nawet sytuacje patowe stanowią okazję dla rozwoju i dokonania dynamicznej zmiany. To one pozwalają na ponowne odzyskanie wiatru w żaglach i sięgnięcie po kolejne sukcesy. Dlatego też wszystkich naszych klientów pragniemy zachęcić do przeanalizowania korzyści związanych z wystawieniem spółki na sprzedaż, lub też jej kupnem, które stanie się alternatywą dla zakładania zupełnie nowej działalności. Zadbamy, aby działania te zobowiązane były możliwie najmniejszymi kosztami.

263
0
3
Raport restrukturyzacja w Polsce 2017

Regulacje prawne dotyczące postępowania w przypadku ratowania zadłużonych przedsiębiorstw zmieniły się na korzyść dłużników i ich firm. W najnowszym raporcie znajdziecie informacje o tym, jak restrukturyzacja w Polsce w 2017 uległa poprawie, w jaki sposób zostały usprawnione procedury oraz skąd biorą się bariery finansowe i organizacyjne.

108
0
4
Wynajem lokali Warszawa

Dzięki swojemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjny wynajem lokali w Warszawie. Jego atrakcyjność polega nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale także na licznych udogodnieniach, świetnej lokalizacji i wsparciu przy wyborze lokum dla swojej firmy.

373
0
5
Obrzeża betonowe

Prezentowane rozwiązania wykorzystywane są do oddzielenia chodników czy też placów od trawników czy innych powierzchni. Obrzeża betonowe stosowane są zarówno na ulicach, ścieżkach, jak i w ogrodach. Oferujemy produkty o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne.

592
0
6
Płyty izolacyjne Kingspan

Wielowarstwowe płyty izolacyjne przygotowane przez przedsiębiorstwo Kingspan to rozwiązanie zyskujące coraz szersze grono zwolenników. Dzieje się tak z uwagi na doskonałe parametry cieplne tego typu płyt izolacyjnych a przy tym są to rozwiązania estetyczne i niezwykle trwałe. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty Kingspan.

269
0
7
Drzwi

Dostępne w naszym asortymencie drzwi to zarówno konstrukcje zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Są one wykonane z różnorodnych materiałów, które są solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, czy warunki pogodowe. Spełniają wszelkie wymagania techniczne i dodatkowo odznaczają się estetyczną stylistyką. Zapraszamy.

132
1
8
Producent poduszek

Zakład pierzarski Piórko - producent poduszek zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą pościeli i wyrobów z puchu i pierza. Zapraszamy na stronę internetową http://www.piorko.com/ oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Produkowane wyroby są znane i cenione przez odbiorców na terenie całego kraju.

451
0
9
Hotele Elbląg

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od tego kim jest i czym się zajmuje. Miasto postawiło na rozwój i widać tego efekty. Musisz tu przyjechać i na własnej skórze przekonać się, że warto, a czekają tutaj na Ciebie przyjaźni ludzie i tanie hotele. Elbląg potrafi łączyć nowoczesność z tradycjami. Osiąga wysokie wyniki w wielu dziedzinach i stawia sobie wysoko poprzeczkę.

441
0
10
Test pappa Warszawa

Niejedna klinika ginekologiczna w Warszawie oferuje test pappa. Wiele z nich posiada wyszkoloną kadrę, zawodowych i doświadczonych lekarzy. Test pappa w Warszawie wykonywany jest profesjonalnie w każdym gabinecie, dlatego warto właśnie tam zgłosić się w tym celu. Test pappa to istotne badanie, które należy przeprowadzić.

88
1
© 2018 www.distrox.pl