Ocena strony 2

Oceny moderatora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Kalkulator leasingowy

Potrzebujecie gotówki i poszukujecie istotnych informacji, które pozwolą Wam na ustalenie wysokości zaciągniętego zobowiązania, które pozwoli Wam na dostosowanie wysokości rat przyszłej spłaty do Waszych możliwości? Nasz kalkulator leasingowy ułatwi Wam to zadanie. Dzięki nam będziecie mogli w szybki i prosty sposób uzyskać potrzebne Wam wsparcie finansowe. Przygotowane przez nas zostały kredyty, pozwalające na realizowanie wybranych celów, także dla firm. Będziecie mogli zakupić sprzęt, materiały etc.

275
0
2
Spółki na sprzedaż Warszawa

Od wielu lat zajmujemy się analizami biznesowymi. Dostrzegamy, iż nawet sytuacje patowe stanowią okazję dla rozwoju i dokonania dynamicznej zmiany. To one pozwalają na ponowne odzyskanie wiatru w żaglach i sięgnięcie po kolejne sukcesy. Dlatego też wszystkich naszych klientów pragniemy zachęcić do przeanalizowania korzyści związanych z wystawieniem spółki na sprzedaż, lub też jej kupnem, które stanie się alternatywą dla zakładania zupełnie nowej działalności. Zadbamy, aby działania te zobowiązane były możliwie najmniejszymi kosztami.

263
0
3
Raport restrukturyzacja w Polsce 2017

Regulacje prawne dotyczące postępowania w przypadku ratowania zadłużonych przedsiębiorstw zmieniły się na korzyść dłużników i ich firm. W najnowszym raporcie znajdziecie informacje o tym, jak restrukturyzacja w Polsce w 2017 uległa poprawie, w jaki sposób zostały usprawnione procedury oraz skąd biorą się bariery finansowe i organizacyjne.

108
0
4
Wynajem lokali Warszawa

Dzięki swojemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjny wynajem lokali w Warszawie. Jego atrakcyjność polega nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale także na licznych udogodnieniach, świetnej lokalizacji i wsparciu przy wyborze lokum dla swojej firmy.

373
0
5
Obrzeża betonowe

Prezentowane rozwiązania wykorzystywane są do oddzielenia chodników czy też placów od trawników czy innych powierzchni. Obrzeża betonowe stosowane są zarówno na ulicach, ścieżkach, jak i w ogrodach. Oferujemy produkty o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne.

592
1
6
Płyty izolacyjne Kingspan

Wielowarstwowe płyty izolacyjne przygotowane przez przedsiębiorstwo Kingspan to rozwiązanie zyskujące coraz szersze grono zwolenników. Dzieje się tak z uwagi na doskonałe parametry cieplne tego typu płyt izolacyjnych a przy tym są to rozwiązania estetyczne i niezwykle trwałe. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty Kingspan.

269
1
7
Drzwi

Dostępne w naszym asortymencie drzwi to zarówno konstrukcje zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Są one wykonane z różnorodnych materiałów, które są solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, czy warunki pogodowe. Spełniają wszelkie wymagania techniczne i dodatkowo odznaczają się estetyczną stylistyką. Zapraszamy.

132
1
8
Producent poduszek

Zakład pierzarski Piórko - producent poduszek zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą pościeli i wyrobów z puchu i pierza. Zapraszamy na stronę internetową http://www.piorko.com/ oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Produkowane wyroby są znane i cenione przez odbiorców na terenie całego kraju.

451
1
9
Hotele Elbląg

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od tego kim jest i czym się zajmuje. Miasto postawiło na rozwój i widać tego efekty. Musisz tu przyjechać i na własnej skórze przekonać się, że warto, a czekają tutaj na Ciebie przyjaźni ludzie i tanie hotele. Elbląg potrafi łączyć nowoczesność z tradycjami. Osiąga wysokie wyniki w wielu dziedzinach i stawia sobie wysoko poprzeczkę.

441
0
© 2019 www.distrox.pl