Ocena strony 2

Oceny moderatora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Doradca finansowy podkarpackie

Nasza firma to profesjonalny doradca finansowy, który dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu najlepszych rozwiązań kredytowych na rynku. Oferuje szeroką współpracę wwoj. podkarpackim jak i w całej Polsce. Wybierzemy dla Ciebie najlepszy leasing czy ofertę kredytową. Znajdziemy również najlepszą opcję kredytową dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

348
0
2
Księgowość dla firm

Na bazie wieloletnich doświadczeń oraz perfekcyjnej znajomości przepisów podatkowych, ASBusiness z województwa mazowieckiego prowadzi kompleksową księgowość dla firm. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg oraz rozliczeń podatkowych (i nie tylko). Zapraszamy Państwa serdecznie do wizyty na naszej stronie internetowej i poznania szczegółów świadczonych usług finansowych.

160
0
3
Spółki na sprzedaż Warszawa

Od wielu lat zajmujemy się analizami biznesowymi. Dostrzegamy, iż nawet sytuacje patowe stanowią okazję dla rozwoju i dokonania dynamicznej zmiany. To one pozwalają na ponowne odzyskanie wiatru w żaglach i sięgnięcie po kolejne sukcesy. Dlatego też wszystkich naszych klientów pragniemy zachęcić do przeanalizowania korzyści związanych z wystawieniem spółki na sprzedaż, lub też jej kupnem, które stanie się alternatywą dla zakładania zupełnie nowej działalności. Zadbamy, aby działania te zobowiązane były możliwie najmniejszymi kosztami.

263
0
4
Raport restrukturyzacja w Polsce 2017

Regulacje prawne dotyczące postępowania w przypadku ratowania zadłużonych przedsiębiorstw zmieniły się na korzyść dłużników i ich firm. W najnowszym raporcie znajdziecie informacje o tym, jak restrukturyzacja w Polsce w 2017 uległa poprawie, w jaki sposób zostały usprawnione procedury oraz skąd biorą się bariery finansowe i organizacyjne.

108
0
5
Obrzeża betonowe

Prezentowane rozwiązania wykorzystywane są do oddzielenia chodników czy też placów od trawników czy innych powierzchni. Obrzeża betonowe stosowane są zarówno na ulicach, ścieżkach, jak i w ogrodach. Oferujemy produkty o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne.

592
1
6
Producent poduszek

Zakład pierzarski Piórko - producent poduszek zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą pościeli i wyrobów z puchu i pierza. Zapraszamy na stronę internetową http://www.piorko.com/ oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Produkowane wyroby są znane i cenione przez odbiorców na terenie całego kraju.

451
1
7
Hotele Elbląg

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od tego kim jest i czym się zajmuje. Miasto postawiło na rozwój i widać tego efekty. Musisz tu przyjechać i na własnej skórze przekonać się, że warto, a czekają tutaj na Ciebie przyjaźni ludzie i tanie hotele. Elbląg potrafi łączyć nowoczesność z tradycjami. Osiąga wysokie wyniki w wielu dziedzinach i stawia sobie wysoko poprzeczkę.

441
0
© 2021 www.distrox.pl