Ocena strony 4

Oceny moderatora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Weterynarz calodobowy Krakow

Martwisz się o zdrowie swojego pupila - pomoże mu doświadczony weterynarz, otwarty całodobowo. Kraków to miasto, na terenie którego działamy. Zajmujemy się leczeniem różnych gatunków zwierząt dbając o to, by ich właściciele byli spokojni o ich bezpieczeństwo. Najlepszy specjalista pracuje właśnie u nas - skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się o tym osobiście.

193
0
2
Repliki zegarków

Prezentujemy piękne repliki zegarków, w których zakocha się każdy kolekcjoner. Planujesz zakup oryginału? Zapoznaj się wcześniej z jego designem by być pewnym, że dana wersja jest tym, czego potrzebujesz. Przedstawiamy czasomierze wykonane z dbałością o każdy szczegół z wysokiej jakości stali szlachetnej, szkła oraz skóry.

598
0
3
Wapnowanie trawy

Podwyższona kwaśność podłoża nie sprzyja rozwojowi większości gatunków roślin. Zdarza się, iż sami rolnicy poprzez nieumiejętne stosowanie nawozów przyczyniają się do obniżenia jakości własnych gruntów, w szczególności pastwisk. Wapnowanie trawy, czyli proces polegający na obniżeniu pH gleby poprzez wprowadzenie do niej odpowiednich jonów, znacząco poprawia stan wegetacji łąk i wpływa na jakość spożywanej przez zwierzęta paszy.

266
0
4
Internetowy sklep akwarystyczny

Jeśli planujesz założyć swój własny, podwodny świat, u nas znajdziesz wszystkie niezbędne do tego artykuły. Internetowy sklep akwarystyczny, który prowadzimy, proponuje cały szereg produktów, dzięki którym Twoje rybki będą czuły się świetnie. Proponujemy między innymi rośliny wodne, dekoracje, jonizatory, filtry i wiele innych.

369
0
5
sadzarki do ziemniaków

Podsiadamy taki sprzęt jak sadzarki, rozrzutniki, wały, ciągniki a także kopaczki. Firma BOGART zaopatruje swoich Klientów w profesjonalne maszyny rolnicze takich producentów jak Bauer, Merlo, Landini, Manter czy Auto-Tech. W naszej ofercie znajdziesz na przykład kombajn do ziemniaków Grimme - niezawodny, wytrzymały oraz bardzo wydajny produkt, znacznie podnoszący efektywność Twojej pracy. Nie kończymy na sprzedaży i wszystkim właścicielom gospodarstw oferujemy także naszą fachową pomoc - zajmiemy się siewem, zbierzemy sianokiszonki oraz wywieziemy obornik. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

155
0
6
Jubiler Tychy

Niemniej obrączki ślubne, także przez swój charakterystyczny klimat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nikt nie stwierdzi bezpośrednio, że nie prezentują się one wspaniale. Potwierdzi to także każdy, nie tylko subiektywny jubiler. Tychy polecają gorąco udanie się do owych sklepów. Na pewno nasze nadzieje na odnalezienie wyjątkowej biżuterii nie okażą się płonne.

577
0
7
Oprawy okularowe

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak wyjątkowe i dodatkowo niedrogie oprawki okularowe, które będą nieodłącznym elementem do każdej stylizacji! Wiemy, że wybór tych produktów jest trudny, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo i niezwykle korzystne warunki współpracy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

398
0
© 2018 www.distrox.pl