Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Tanie okulary

Dobrej jakości, markowe, a przy tym tanie okulary słoneczne nie tylko doskonale radzą sobie z promieniowaniem ultrafioletowym, ale również świetnie wyglądają. Takie właśnie produkty znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego. Oferujemy Ci modele klasyczne, sportowe oraz polaryzacyjne, które zapewnią doskonałą ochronę oraz dodadzą charakteru Twojej stylizacji.

34
0
2
Optyk Częstochowa

Zapraszamy do naszego salonu w Częstochowie, gdzie zakupią Państwo soczewki kontaktowe, oprawki do okularów oraz specjalistyczne środki do ich pielęgnacji. Nasz optyk przeprowadzi kompleksowe badanie (mamy pracownię wyposażoną w najnowszy sprzęt i urządzenia), które umożliwi dobór szkieł o odpowiedniej mocy.

93
0
3
Rękawiczki jednorazowe

Przedstawiamy praktyczne i higieniczne rękawiczki jednorazowe dostępne w sklepie internetowym Admed. Oferujemy modele lateksowe, oraz winylowe bądź nitrylowe. Dwa ostatnie są dedykowane osobom uczulonym na lateks. Pomogą one w wykonaniu higienicznego i bezpiecznego zabiegu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

313
0
4
Studnie chłonne

Producent Gama Plastic oferuje Państwu własnej produkcji przydomowe oczyszczalnie ścieków. Posiadamy zarówno biologiczne oczyszczalnie ścieków jak i oczyszczalnie SBR i MBBR. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą Państwo najlepszy tym przydomowej oczyszczalni ścieków dla Waszego domu.

92
0
5
Obudowy kominkowe

Posiadamy najlepszych i najbardziej solidnych dostawców, dzięki czemu możemy importować te wspaniałe produkty do Polski. Za granicą najlepszymi opiniami cieszą się nowoczesne kominki oraz wkłady i obudowy kominkowe. Do wyrobu każdego paleniska używa się najtrwalszych materiałów. Nasza praca zebrała jak dotąd same pozytywne komentarze. Najlepsze materiały zapewniają trwałość i oryginalność oferowanym przez nas produktom.

142
0
6
Usługi remontowo-budowlane

Gdy chodzi o jakość wykonania i bezpieczeństwo wnętrz naszych mieszkań czy miejsc pracy - nie można pozwolić sobie na kompromisy. Firma Anpol Andrzej Grabowski oferuje profesjonalne usługi remontowo-budowlane na terenie Warszawy. Nasze doświadczenie i wiedza gwarantują solidne, uczciwe i terminowe świadczenie usług naszym klientom.

330
0
7
Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Wypożyczalnia stołów i krzeseł - http://www.colorsofdesign.pl/. Jako nieliczni w Polsce, mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu wynajem mebli imprezowych. Znaleźć można u nas różnorodne artykuły takie jak hokery, bary czy kanapy. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.colorsofdesign.pl, gdzie szczegółowo zapoznają się Państwo z naszą szeroką ofertą mebli eventowych.

90
0
8
Statuetki okolicznościowe

Nie raz okazuje się, że kampanii reklamowej brakuje oryginalności i właśnie ślepa wiara w schematy zazwyczaj sprawia, że luksusowe artykuły reklamowe nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Zastanawiając się nad przyczynami takiego stanu rzeczy powinniśmy pamiętać o tym, że naszych klientów i partnerów handlowych trudno jest zaskoczyć. Statuetki okolicznościowe są fantastycznym pomysłem na upominek firmowy

460
1
© 2017 www.distrox.pl