Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Badanie wzroku dla dorosłych

Jesteśmy wrocławskim salonem optycznym. W swojej ofercie mamy soczewki kontaktowe oraz okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Pomagamy zarówno w doborze wielkości oprawek, jak i odpowiednich szkieł kontaktowych. W naszym gabinecie okulistycznym możesz umówić się na badanie wzroku, które wykonywane jest przez optometrystę.

101
0
2
Odzież medyczna jednorazowa

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo starannie zaprojektowane, precyzyjnie uszyte ubrania dla pracowników z wielu branż. W skład naszego asortymentu wchodzi również odzież ochronna medyczna, która zapewnia ochronę przez zarazkami i bakteriami w szpitalach i przychodniach. Jest to produkt czysty, jednorazowego użytku.

256
0
3
badanie nowotworowe

Zajmujemy się monitorowaniem chemiowrażliwości - opracowana przez nas metoda pozwala na sprawdzenie reakcji na środki terapeutyczne. Ponadto wykonujemy badanie nowotworowe, które pomaga nam w wykryciu chorych komórek uwolnionych przez guz i krążących w krwiobiegu oraz obserwowanie, w jakim stopniu leczenie zakończyło się sukcesem.

528
0
4
Wspomaganie wątroby

Wątroba to jeden z najważniejszych narządów w naszym organizmie. W związku z tym tak ważne jest właśnie wspomaganie wątroby różnymi suplementami diety aby wszystko funkcjonowało poprawnie. Wejdź na naszą stronę by zamówić jeden z suplementów diety jak choćby Colaxinum, Hepativum czy Raphament 150. Dowiedz się jak w prosty sposób zadbać o swoje zdrowie.

437
0
5
Kolagen w żelu

Przedstawiamy promocję na przeciwzmarszczkowe kremy dla każdego, które znajdziecie państwo w naszym sklepie internetowym. Tylko u nas zakupisz oryginalny, naturalny kolagen w żelu marki Colway, który już w ciągu czterech tygodni jest w stanie znacznie wygładzić twą cerę i zminimalizować zmarszczki. Polecamy również serum z kwasem hialuronowym dla optymalnego nawilżania cery i zatrzymania jej jędrności. Dbaj o siebie sięgając po zdecydowanie najlepsze preparaty dermatologiczne. Polecamy niskie ceny.

494
0
6
Borelioza Kraków

Nasz ośrodek z Krakowa świadczy wsparcie, jeśli chodzi o terapię związaną z chorobą, jaką jest borelioza. Często może ona rozwinąć się dopiero po kilku miesiącach od ugryzienia kleszcza (czego najczęściej jest skutkiem). Jej objawy są różnorodne, możliwe jest więc pomylenie jej z innym schorzeniem przy stawianiu diagnozy.

438
0
7
Badania kliniczne

Aktualnie podejście do medycyny, to chęć stałego rozwoju i zmniejszenie liczby umierających na nowotwór pacjentów. Badania kliniczne przeprowadzane w Monipol International, to propozycja udziału w nowatorskich działaniach. Aby dostać się do programu, należy poddać się specjalistycznym badaniom diagnostycznym, które także przeprowadzamy w naszej placówce w Krakowie na ul. Długiej.

409
0
8
Leczenie uzależnień Poznań

Terapia uzależnień to metoda na pozbycie się utrudniających życie nałogów. Alkoholizm, uzależnienie od leków i inne używki potrafią zrujnować ułożone życie. Terapia uzależnień w Poznaniu w naszej klinice ułatwia skuteczną walkę z nałogiem i zapanowanie nad nim. W naszym ośrodku czekają na Państwa wykwalifikowani specjaliści, którzy udzielą niezbędnego wsparcia i porad, by ponownie w pełni cieszyć się życiem. Jest kierowana głównie do osób uzależnionych od alkoholu.

141
0
9
suplementy z kolagenem

Zastanawiasz się w jaki sposób poprawić swój naturalny kolagen? Sklep internetowy lifeshop.pl posiada w swoim asortymencie wiele produktów, których bazę stanowi naturalny kolagen. Oferowane przez nas preparaty doskonale sprawdzają się przy regeneracji skóry. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

429
0
10
Protezy zębowe

W ramach naszej oferty wykonujemy trwałe, solidne protezy zębowe. Mamy przyjemność świadczyć swoje profesjonalne usługi z zakresu stomatologii i protetyki w Warszawie. Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb naszych pacjentów. Zapraszamy również Ciebie do skorzystania z naszych usług!

589
0
11
Stomatolog Gdańsk

W centrum stomatologicznym Dentus przyjmie Państwa doświadczony stomatolog. Gdańsk - tutaj znajduje się nasz obiekt. Jesteśmy przekonani, że każdy pacjent, który trafi do naszej placówki, będzie w pełni usatysfakcjonowany przeprowadzonym leczeniem czy zabiegiem. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

384
1
12
Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Wypożyczalnia stołów i krzeseł - http://www.colorsofdesign.pl/. Jako nieliczni w Polsce, mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu wynajem mebli imprezowych. Znaleźć można u nas różnorodne artykuły takie jak hokery, bary czy kanapy. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.colorsofdesign.pl, gdzie szczegółowo zapoznają się Państwo z naszą szeroką ofertą mebli eventowych.

90
1
13
Statuetki okolicznościowe

Nie raz okazuje się, że kampanii reklamowej brakuje oryginalności i właśnie ślepa wiara w schematy zazwyczaj sprawia, że luksusowe artykuły reklamowe nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Zastanawiając się nad przyczynami takiego stanu rzeczy powinniśmy pamiętać o tym, że naszych klientów i partnerów handlowych trudno jest zaskoczyć. Statuetki okolicznościowe są fantastycznym pomysłem na upominek firmowy

460
1
© 2022 www.distrox.pl