Ocena strony 3

Oceny moderatora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Grzyby witalne

Żywność bezglutenowa nie musi być niesmaczna. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnorodnych produktów spożywczych nie zawierających glutenu. Mogą u nas Państwo nabyć makarony, mąki, pasztety, zupy i płatki musli, a także pyszne słodycze. Produkty, dostępne w naszej ofercie, pomogą Państwu tworzyć zróżnicowane, smaczne i zdrowe posiłki. Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Staramy się zaoferować Państwu szeroką gamę produktów bezglutenowych w bardzo przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy.

427
0
2
rtg zębów Katowice

Nasz gabinet w Katowicach oferuje liczne usługi z obszaru stomatologii i estetyki twarzy. Naszym pacjentom oferujemy zdjęcia RTG zębów w pełnym zakresie. Wykonujemy zdjęcia panoramiczne całego uzębienia, cefalometryczne, PA (projekcja tylno-przednia), oraz AP (projekcja przednio-tylna). Wykonany obraz natychmiastowo zapisywany jest na nośnikach elektronicznych, przesyłany do pacjenta i zapisywany w archiwum gabinetu.

272
0
3
Stomatolog Gdańsk

W centrum stomatologicznym Dentus przyjmie Państwa doświadczony stomatolog. Gdańsk - tutaj znajduje się nasz obiekt. Jesteśmy przekonani, że każdy pacjent, który trafi do naszej placówki, będzie w pełni usatysfakcjonowany przeprowadzonym leczeniem czy zabiegiem. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

384
0
4
depilacja laserowa

Nadmierne i patologiczne owłosienie różnych części ciała (np. policzków, piersi, podbródka, górnej wargi) stanowi problem dużej liczby osób, które czują dyskomfort ze względu na te zaburzenia. Depilacja laserowa to zabieg, który wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia i pozwala na stałe pozbycie się niechcianych włosów.

188
0
5
Operacja zaćmy NFZ

Każda osoba mająca problemy ze wzrokiem, która objęta jest ubezpieczeniem zdrowotnym może skorzystać z ambulatoryjnego zabiegu w dowolnym kraju Unii Europejskiej. Operacja zaćmy refundowana przez NFZ szczególnie korzystna jest w Czechach. Zabieg, na który w Polsce czeka się nawet do kilkudziesięciu miesięcy, w Czechach odbywa się już po kilkunastu dniach. Jako przedstawiciel kliniki okulistycznej z Brna zapewniamy wyjazd na zabieg: transport, zakwaterowanie i załatwienie formalności.

473
0
6
Windy dla niepełnosprawnych

Polecamy funkcjonalne i sprawne windy dla niepełnosprawnych. Naszą misją jest ułatwianie ludziom życia, dlatego tworzymy nowoczesne rozwiązania pomagające im w pokonywaniu barier codziennego życia. Nasze windy dla niepełnosprawnych są łatwe w montażu i obsłudze, z powodzeniem można je więc zamontować w wielu typach budynków.

561
0
7
Optyk Częstochowa

Zapraszamy do naszego salonu w Częstochowie, gdzie zakupią Państwo soczewki kontaktowe, oprawki do okularów oraz specjalistyczne środki do ich pielęgnacji. Nasz optyk przeprowadzi kompleksowe badanie (mamy pracownię wyposażoną w najnowszy sprzęt i urządzenia), które umożliwi dobór szkieł o odpowiedniej mocy.

93
0
8
Rękawiczki jednorazowe

Przedstawiamy praktyczne i higieniczne rękawiczki jednorazowe dostępne w sklepie internetowym Admed. Oferujemy modele lateksowe, oraz winylowe bądź nitrylowe. Dwa ostatnie są dedykowane osobom uczulonym na lateks. Pomogą one w wykonaniu higienicznego i bezpiecznego zabiegu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

313
0
9
Studnie chłonne

Producent Gama Plastic oferuje Państwu własnej produkcji przydomowe oczyszczalnie ścieków. Posiadamy zarówno biologiczne oczyszczalnie ścieków jak i oczyszczalnie SBR i MBBR. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą Państwo najlepszy tym przydomowej oczyszczalni ścieków dla Waszego domu.

92
0
10
Obudowy kominkowe

Posiadamy najlepszych i najbardziej solidnych dostawców, dzięki czemu możemy importować te wspaniałe produkty do Polski. Za granicą najlepszymi opiniami cieszą się nowoczesne kominki oraz wkłady i obudowy kominkowe. Do wyrobu każdego paleniska używa się najtrwalszych materiałów. Nasza praca zebrała jak dotąd same pozytywne komentarze. Najlepsze materiały zapewniają trwałość i oryginalność oferowanym przez nas produktom.

142
0
11
Usługi remontowo-budowlane

Gdy chodzi o jakość wykonania i bezpieczeństwo wnętrz naszych mieszkań czy miejsc pracy - nie można pozwolić sobie na kompromisy. Firma Anpol Andrzej Grabowski oferuje profesjonalne usługi remontowo-budowlane na terenie Warszawy. Nasze doświadczenie i wiedza gwarantują solidne, uczciwe i terminowe świadczenie usług naszym klientom.

330
0
12
Wypożyczalnia stołów i krzeseł

Wypożyczalnia stołów i krzeseł - http://www.colorsofdesign.pl/. Jako nieliczni w Polsce, mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu wynajem mebli imprezowych. Znaleźć można u nas różnorodne artykuły takie jak hokery, bary czy kanapy. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.colorsofdesign.pl, gdzie szczegółowo zapoznają się Państwo z naszą szeroką ofertą mebli eventowych.

90
0
13
Statuetki okolicznościowe

Nie raz okazuje się, że kampanii reklamowej brakuje oryginalności i właśnie ślepa wiara w schematy zazwyczaj sprawia, że luksusowe artykuły reklamowe nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Zastanawiając się nad przyczynami takiego stanu rzeczy powinniśmy pamiętać o tym, że naszych klientów i partnerów handlowych trudno jest zaskoczyć. Statuetki okolicznościowe są fantastycznym pomysłem na upominek firmowy

460
1
© 2018 www.distrox.pl